Auto ślubne – Chrysler Sebring – Katowice, Sosnowiec

Posted · Add Comment

    Firma proponuje wypożyczenie jednego z dwóch pojazdów ślubnych marki Chrysler.  Są to modele:

Chrysler PT Cruiser, w kolorze kości słoniowej. Kolor samochodu oraz wygląd nawiązujący do aut retro sprawie iż nasz samochód zawsze wyróżnia się z pośród innych samochodów. Ekskluzywne wnętrze oraz bogate wyposażenie sprawia, że para młoda poczuje się w nim komfortowa i wyjątkowo.
Chrysler Sebring, w kolorze czarnej perły. Ciemna limuzyna i jasnym wnętrzem, to po prostu idealny samochód do ślubu. Komfort panujący w tym pięciometrowym krążowniku z Ameryki jest wręcz nie do opisania. Na podkreślenie zasługują liczne chromowane elementy nadwozia oraz wyjątkowa stylizacja maski pojazdu.
     Do wyboru jedne z dwóch okolicznościowych tablic rejestracyjnych. Możliwość przygotowania dekoracji samochodu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, koszt uzależniony od miejsca , terminu i czasu wynajęcia auta. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu z szoferem. Szukasz samochodu weselnego w Katowicach, Sosnowcu? To idealna propozycja!

Telefon: 519162267

Jesteś właścicielem ? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kamil@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat tego samochodu, limuzyny – miałeś/miałaś okazję organizować  wesele lub inną uroczystość z ty kierowcą? Podziel się opinią . Formularz znajduje się poniżej!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *