Audi Q7 – nowoczesny SUV do ślubu – Żory

Posted · 2 Comments

auto_do_slubu_zory

Oprócz klasycznych samochodów retro, czy limuzyn w ofercie Żorskich firm ślubnych, znajdziemy również klasycznego, nowoczesnego SUV’a. Audi Q7 to propozycja dla nowoczesnych Par Młodych. W ofercie otrzymujemy samochód nowoczesny, idealnie wyposażony. Klimatyzacja, kolor- metalik oraz wygodne i ekskluzywne wnętrze! Jeśli poszukujecie nowoczesnego samochodu ślubnego – to idealny wybór.

KONTAKT: do-slubu@do-slubu.com

Jesteś właścicielem firmy? Chciałbyś poszerzyć opis? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat tego samochodu, limuzyny – miałeś/miałaś okazję organizować  wesele lub inną uroczystość z ty kierowcą? Podziel się opinią . Formularz znajduje się poniżej!

2 Responses to "Audi Q7 – nowoczesny SUV do ślubu – Żory"
  1. Tomcia pisze:

    Fajne auto ale chyba niekoniecznie do ślubu? Jak dla mnie zbyt pospolite. Dużo lepsze są te stare samochody. Z tego co pamiętam to my jechaliśmy takim starym citroenem. Szkoda tylko, że był czarny a nie biały. Ale ogólnie to polecam.

  2. Filomata pisze:

    Nie zgadam się, dla mnie takie samochody też maja swoja klasę i styl. SUV do ślubu musi by tylko odpowiednio udekorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *