Samochód retro do ślubu – Rybnik

Posted · 1 Comment

samochod_retro_do_dlubu

Rolls-Royce oraz Chevrolet wraz z kierowcą – oferta kolejnej firmy z Rybnika i okolic. Warto zaznaczyć, iż to oferta dla osób, które cenią piękno i styl samochodów retro. To nie tylko idealna propozycja na podróż do ślubu i na wesele, ale także doskonała propozycja dla fotografów ślubnych – zdjęcia plenerowe w Towarzystwie takich samochodów zawsze są wyjątkowo piękne. W cenie otrzymujemy – Przyjazd po Pana Młodego, drogę do Kościoła lub do USC, przejazd do miejsca uroczystości weselnej oraz sesję  zdjęciową.

KONTAKT DO FIRMY:

autoretro@world.pl

Jesteś właścicielem firmy? Chciałbyś poszerzyć opis? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat tego samochodu, limuzyny – miałeś/miałaś okazję organizować  wesele lub inną uroczystość z ty kierowcą? Podziel się opinią . Formularz znajduje się poniżej!

One Response to "Samochód retro do ślubu – Rybnik"
  1. Mariusz napisał(a):

    Witamy,
    Chcielismy sie zorientowac pod katem ceny rolls royce’a na slub ktory odbedzie sie w Gliwicach dnia 19 lipca 2014r. Prosimy o laczny koszt z dojazdem. Dziekujemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *