Limuzyna ślubna „Adam Jelonek” z Bytomia, Zabrza

Posted · Add Comment

     Nasza oferta skierowana jest głównie do par młodych ceniących sobie luksus i prestiż. Niewątpliwie nasza limuzyna BMW serii 7 należy do pojazdów ślubnych z wyższej półki. Dzięki granatowemu nadwoziu i jasnej skórzanej tapicerce we wnętrzu świetnie prezentuje się przed kościołem czy salą weselną. Dzięki klimatyzowanemu wnętrzu i przyciemnianym szybom będziemy podróżować w idealnej temperaturze i pełnej dyskrecji.

     Nasze usługi wykonujemy w wielu miastach aglomeracji Śląskiej takich jak Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze, Siemianowice, Katowice czy Mysłowice. Oferta jednak się dużo dalej, nie straszne nam są wyjazdy na ślubu do innych województw. Cenę wynajmu ustalamy zawsze indywidualnie z parą młoda. Przy dłuższym okresie wynajęcia limuzyny oferujemy spore rabaty. Istnieje możliwość dekoracji samochodu przez nas lub we własnym zakresie.

Jesteś właścicielem ? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kamil@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat tego samochodu, limuzyny – miałeś/miałaś okazję organizować  wesele lub inną uroczystość z ty kierowcą? Podziel się opinią . Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *