Samochód retro – Citroen Rosalie – Tarnowskie Góry

Posted · 1 Comment

      Idealną propozycją dla osób, które cenią sobie stylistykę samochodów  w stylu retro jest Citroen „Rozalie”. To samochód ślubny o ponadprzeciętnym wyglądzie, rodem z minionych epok. Podróż do ślubu taka perełką na pewno zagwarantuje Państwu styl oraz charakter samochodu ślubnego. Samochód powstał w 1933 roku i właśnie myśl o tych czasach została idealnie zachowana w postaci samochodu spod znaku Citroena. Dzisiejsze nowoczesne pojazdy nie gwarantują takich charakteru i stylu lat minionych.

citroen - tarnowskie_gory

      Auto, choć powstało niemal 100 lat temu zachowane jest w idealnym stanie, zarówno wnętrze – obicia foteli, tapicerka, jak i karoseria z zewnątrz zostały przygotowane tak, by mogły spełniać najbardziej wygórowane wymagania Par Młodych. Kolorystyka nadwozia idealnie pasuje do uroczystości ślubnych, a jednocześnie zachowała styl i klasę lat 30. Jeśli poszukujecie Państwo samochodu ślubnego na terenie Tarnowskich Gór – to idealna propozycja.  

KONTAKT: kontakt@zespol-insomnia.pl

One Response to "Samochód retro – Citroen Rosalie – Tarnowskie Góry"
  1. Adik napisał(a):

    Profesjonalnie, z możliwością negocjacji – tak oceniam jakość współpracy z gościem. Polecam pod każdym względem na ślub. Adik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *