Samochód ślubny „LimuzynaEndriu” z Pawłowic, Pszczyny

Posted · Add Comment

     Jeżeli planujecie w najbliższej przyszłości lub tej trochę dalszej powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” i szukacie samochodu ślubnego którym chcielibyście pokonać tę niezwykłą drogę do kościola to trafiliście doskonale. Nasza firma ma to czego szukacie. Limuzyny marki Chrysler to idealne połączanie luksusu, piękna i prestiżu. A powiedzcie sami czego więcej jest Wam potrzeba w tym dniu. Bogate wyposażenie naszych pojazdów ślubnych pozwoli państwu podróżować w takich warunkach, że nie będą chcieli państwo wysiadać z naszych samochodów ślubnych. Liczne chromowane elementy nadwozia i duże felgi sprawiają iż limuzyna wygląda naprawdę niesamowicie. Cenę usługi zawsze ustalamy indywidualnie z parą młodą, niema sztywnego cennika, zawsze jest możliwość negocjacji ceny. Samochód możemy udekorować lub oddać do dekoracji do wskazanej przez państwa firmy bad kwiaciarni. Wypożyczamy nasze limuzyna na terenie całego województwa Śląskie, w takich miastach jak Pszczyna, Tychy, Mikołów, Żory, Rybnik, Katowice, Chorzów, Mysłowice, Gliwice, Bielsko – Biała i wielu innych miejscowościach. istnieje możliwość wynajęcia samochodu po naszym województwem.

Jesteś właścicielem ? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kamil@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat tego samochodu, limuzyny – miałeś/miałaś okazję organizować  wesele lub inną uroczystość z ty kierowcą? Podziel się opinią . Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *