Samochód ślubny „Limuzyny – Żywiec”

Posted · Add Comment

     Nasza firma oferuje państwu możliwość wynajęcia samochodu (limuzyny) na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Największy nacisk kładziemy na wykorzystanie naszych pojazdów jako limuzyny ślubne. W ofercie posiadamy dwa samochody.

Pierwszy z niech to biała długa amerykańska limuzyna jaką jest Lincoln Town Car. Bogate wyposażenie, oraz niewątpliwie rzadkość spotykania tego samochodu na drodze sprawia że para młoda będzie podróżowała w komfortowych warunkach czuła się wyjątkowo w tym ważnym dniu.

Drugim samochodem, może bardziej popularnych na Śląskich dragach jest Chrysler 300 c w kolorze kości słoniowej stojący na dużych chromowanych obręczach gwarantuje, że każda osoba obok której przejedziemy na pewno na niego spojrzy.

Limuzyny wynajmujemy nie tylko w Żywcu, ale również w Bielsku-Białej, Wiśle Ustroniu. Inaczej rzecz ujmując obsługujemy cały Śląsk a czasem i sąsiednie województwa. W cenę wypożyczenia wliczony jest szofer.

Jesteś właścicielem ? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kamil@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat tego samochodu, limuzyny – miałeś/miałaś okazję organizować  wesele lub inną uroczystość z ty kierowcą? Podziel się opinią . Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *