Samochód weselny – „Jaguarem do ślubu” z Dąbrowy

Posted · 1 Comment

     Jesteśmy na Śląskim rynku prawie siedem lat. W ciągu tego czasu przewieźliśmy sporo par młodych i zawsze spełniliśmy oczekiwania naszych klientów. Oferujemy Państwu wynajem luksusowych limuzyn do przejazdu na ślub. Nasze samochody to bardzo spotykane na Polskich drogach pojazdy.

Są to:

Jaguar Stype

     Pojazd ten jest połączeniem klasycznej eleganckiej sylwetki z nowoczesnością zapewniającą podróżnym maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.
Samochód jest koloru srebrnego. Posiada przestronne wnętrze , któremu luksusu dodaje skórzana tapicerka w kremowym kolorze oraz drewniane dodatki wykonane ze szlachetnego drewna.   

Chrysler 300C

     Pięć metrów długości, prawie dwa metry szerokości, chromowane dodatki i muskularna sylwetka sprawia, iż auto wygląda bardzo szykownie i elegancko. Samochód jest koloru czarnego. Auto posiada jasną skórzaną tapicerkę, elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele.

poradnik ślubny - jaguar - Dąbrowa Górnicza

     Auta zawsze są oddawane do państwa dyspozycji w doskonałym stanie technicznym i kompleksowo umyte. Dodatkowa możemy je przystroić jednym z kilku zestawów dekoracyjnym, lub możecie państwo udekorować limuzynę według własnego pomysłu.

Cena za całą obsługę Chrysler – 550 zł
Cena za całą obsługę Jaguar   – 450 zł

Istnieje możliwość negocjacji ceny

One Response to "Samochód weselny – „Jaguarem do ślubu” z Dąbrowy"
  1. Bardzo pomocna witryna, dzięki za info.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *