Wybór samochodu ślubnego – czyli jedna z ważniejszych decyzji związanych z organizacją ślubu. Nie dość że trzeba wybrać konkretny samochód, to i kolor i dekoracje. A że jest w czym wybierać to wybór staje się coraz trudniejszy.

     Pani młoda musi wziąć pod uwagę w jakiej sukni pójdzie do ołtarza. pewnie dziwicie się co ma suknia do samochodu? Już wyjaśniam. Wyobraźcie sobie panią młodą z bardzo obszerną suknią w dolnej części i powiedzcie sami jak ma się zmieścić w np: małym samochodzie jakim jest MINI. Pewnie jest to wykonalne, ale czy po wyjściu z auta suknia będzie nadal taka ładna jak wcześniej to nie gwarantuje a wręcz wątpię. Dlatego wtedy proponowałbym wynajęcie większego samochodu, nie koniecznie limuzyny, może być pojazd retro który ma sporo miejsca dla pasażerów. Gdy już mamy wybrany model warto się pokusić o wybór koloru auta, bo np: żółty kolor pasuje do sportowego samochodu, ale już do limuzyny czy zabytkowego pojazdu niekoniecznie. Przy wyborze koloru warto zastanowić się jakiego koloru będę dekoracje samochodu. Bo nie każdy kolor dekoracji dobrze wygląda z czerwonym samochodem. Dlatego bezpiecznym rozwiązaniem jest wybór samochodu w jednym z trzej kolorów, to jest czarny, srebrny, lub biały. Do tych odcieni aut najprościej dopasować dekoracje. Warto tez się jest zorientować czy właściciel pozwala na dekoracje auta w dekoracjami naszego pomysłu. Aby później nie było nie domówień.

     Ale i tak wybór to auta to w dużej mierze kwestia gustu, a czasem przy oględzinach zostajemy zauroczenie danym samochodem i wiemy ze to tym autem pojedziemy do ślubu.