Wydawało by się że fotografia ślubna ma niewiele wspólnego z samochodem ślubny, a jednak bardzo często sesje ślubne w plenerze odbywają się przy udziale auta którym jechaliśmy do ślubu. Zdarzają się przypadki ze specjalnie wynajmujemy pojazd tylko i wyłącznie na potrzeby pleneru ślubnego.

     Dzięki naszej długoletniej pracy przy organizacji ślubów i wesel mieliśmy możliwość poznania różnych kierunków i gust pary młodej w zakresie fotografii. Ale coś musi być pociągającego w motoryzacji bo jest ona bardzo częstym motywem zdjęć. Najchętniej wybierane do tego celu są samochody unikatowe, takich których nie spotykamy na co dzień na ulicach Katowic, Rybnika czy Pszczyny. Są one w dni powszednie schowane w garażu. Przykłady takich samochodów możecie państwo znaleźć w śród firm które prezentują się na łamach naszego poradnika. Jedną z ciekawszych sesji z udziałem pojazdów, był plener na zlocie Tuningowanych samochodów ciężarowych, a to z racji tego, że zarówno pan młody jak i pani młoda były zawodowo kierowcami tym maszyn. Najlepiej przed wyborem samochodu ślubnego wziąć po uwagę ewentualną sesję zdjęciową, bo po co dwa razy płacić, a tak pojedziemy pięknym samochodem do ślubu i pojazd będzie na naszych fotografiach.

     Wybór pozostawiamy państwu. Aha, mała uwaga dla fotografów. Najpiękniejszym elementem zdjęcia ma być para młoda, a nie samochód.